Ardıç Katranı Sabunu | Yedi Bölge Dört İklim

Ardıç Katranı Sabunu

40,00 ₺
Vergi dahil

saç ve deri yenilenmesi için .....

saç ve deri yenilenmesi için .....

  • Hızlı Kargo
  • Kredi Kartı Ödeme
  • Hızlı Kargo
  • Kredi Kartı Ödeme

Ürün Açıklama

Ardıç katranı sabunu, ardıç katranının özünü ve diğer doğal bileşenleri içeren bir sabun türüdür. Sabunun içeriği ardıç katranının yanı sıra bitkisel yağlar, gliserin ve diğer nemlendirici maddeler içerir.

Ardıç katranı sabunu genellikle cilt problemleriyle mücadelede kullanılır. Antiseptik özellikleri sayesinde akne, sivilce, egzama, mantar enfeksiyonları ve saç derisi sorunları gibi cilt rahatsızlıklarının tedavisine yardımcı olabilir.

Ayrıca kaşıntıyı hafifletmeye, cildi temizlemeye ve rahatlatmaya yardımcı olabilir. Ancak, herkesin cilt tipi farklı olduğu için ardıç katranı sabunu kullanmadan önce bir dermatoloğa danışmanız önemlidir.

Herhangi bir yan etki veya alerjik reaksiyon riskini azaltmak için ürünü küçük bir alan üzerinde test etmek iyi bir fikirdir. Arduç katranı sabunu, doğal ve bitkisel içeriğiyle popüler bir cilt bakım ürünüdür.

Ancak, herhangi bir cilt rahatsızlığına sahipseniz veya yeni bir ürün kullanmaya başlamadan önce her zaman bir uzmana danışmanız gerektiğini unutmayın.

Ürün Kodu VY008 Marka Vesile Lokman Baba Stok 100 Öğeler

Diğer Ürünler

Güvenli Alışveriş

Kredi Kartı Ödeme

Hızlı Teslimat

1-3 gün Kargoya verilir

Her Bölgeden

%100 Doğal ürünler

Whatsapp İletişim

0 552 342 43 00